Nowe modele rowerów marki Kross - Blog Peleton.pl

Nowe modele rowerów marki Kross

Nowe modele marki Kross na rok 2024 są już u nas dostępne!

KROSS ESKER 6.0 2024

KROSS Esker 6.0 w 2024 roku to kontynuacja myśli, która przyświecała producentom marki KROSS przy projektowaniu poprzednich modeli tego już kultowego modelu gravela. To nowy, bardziej wytrzymały lakier oraz tak samo przemyślany napęd. Poprawiono także wiele małych, niewidocznych na pierwszy rzut oka detali, które poprawią Twój komfort jazdy po każdym rodzaju nawierzchni. Jesteśmy pewni, że nowa wersja tego roweru sprawi tyle samo – a nawet więcej – frajdy niż poprzednie roczniki.

https://peleton.pl/produkt/rower-kross-esker-6-0-2024/

KROSS VENTO 8.0 2024

Na przestrzeni lat rowery szosowe ewoluowały. KROSS Vento 8.0 to naturalny krok w tym rozwoju. To całkowicie nowa konstrukcja w portfolio marki KROSS, od początku do końca projektowana z myślą o hydraulicznych hamulcach tarczowych. Niezależnie od tego, jaki cel sobie postawisz to rower szosowy Vento 8.0 będzie wspierał Cię w jego realizacji. Został stworzony po to, by każdy podjazd stanowił dla Ciebie niezwykłą przygodę, a zjazd zabawę bez obaw o to, czy uda się wyhamować przed kolejnym zakrętem.

https://peleton.pl/produkt/rower-kross-vento-dsc-8-0-2024/

KROSS ESKER 5.0 2024

Rower Esker 5.0 to kwintesencja najlepszych rzeczy z roweru górskiego i roweru szosowego w jednym. Gravel marki KROSS, czy jak niektórzy wolą – szutrowiec, to rower w pełni słowa uniwersalny. To rower, który odkryje przed tobą całkowicie nowy świat.

KROSS Esker 5.0 to nowość w naszej ofercie, ale i rozwinięcie myśli, która przyświecała producentowi przy wcześniejszych wersjach tego kultowego modelu gravela. Napęd od SHIMANO to klasyka. Poprawiono także wiele małych, niewidocznych na pierwszy rzut oka detali, które poprawią Twój komfort jazdy po każdym rodzaju nawierzchni. 

Jesteśmy pewni, że najnowszy model tego roweru sprawi tyle samo, a nawet więcej, frajdy niż poprzednie modele.

https://peleton.pl/produkt/rower-kross-esker-5-0-2024-grx/