"Rower pod choinkę? Ależ TAK!” - Peleton

„Rower pod choinkę? Ależ TAK!”

Rower jako prezent świąteczny to super pomysł, zwłaszcza, że teraz ceny są atrakcyjne i wybór duży, ponieważ sklepy zaopatrują się już na nowy sezon rowerowy, a być może trafi się jakaś perełka z minionego sezonu w bardzo niskiej cenie.

Fachowi sprzedawcy idealnie dopasują rower do danej osoby, mając zdecydowanie więcej czasu niż w szczycie sezonu rowerowego. Dobór rodzaju roweru zależy od wielu czynników, które trzeba wziąć pod uwagę: charakteru człowieka, jego zamiłowania, rodzaj aktywności fizycznej, miejsce zamieszkania, rodzaj spędzania wolnego czasu, gdzie będziemy jeździli, jaki jest tam teren, jakie drogi itd.- od tego zależy czy będzie to rower CITY, Trekking, MTB, Gravel, a może szosowy, ale to nie wszystko!
Teraz trzeba dopasować rower biorąc pod uwagę parametry fizyczne, wzrost, wagę, długość nóg i rąk, czy mamy problemy z kręgosłupem lub inne problemy zdrowotne. Ważne, aby czuć się na rowerze jak w dobrze dopasowanym garniturze.

Rower – duży wydatek? Ależ nie! Gdy złoży się kilka osób z rodziny, wydatek będzie mniej odczuwalny, a prezent fantastyczny! Obdarowana osoba będzie bardziej zadowolona, niż gdyby otrzymała wiele prezentów, z których niektóre okażą się nietrafione i spoczną na dnie szafy.

Rower – Prezent świąteczny dla dzieci i młodzieży. TAK!
Zależy nam na zdrowiu (najlepiej o tym wiedzą dziadkowie i babcie), zacznijmy dbać o nie od małego, a ruch, aktywność fizyczna są do tego niezbędne. Dobrze dopasowany rower sprawi frajdę i stanie się nową pasją młodego człowieka.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie – kask i dobre oświetlenie, aby być odpowiednio widocznym, to podstawa.