Nowa kolekcja rowerów marki ACCENT - Blog Peleton.pl

Nowa kolekcja rowerów marki ACCENT

ROWER ACCENT FALCON

Falcon to aluminiowa rama i widelec oraz dedykowane dla tego modelu koła Accent. W tym sezonie występuje także w nowej, granatowej wersji kolorystycznej. Wyposażyliśmy go w napęd Shimano Sora 2×9 dla zapewnienia szerokiej gamy przełożeń oraz mechaniczne hamulce SRAM. Falcon, czyli z języka angielskiego „sokół” to rower gotowy, by wyruszyć na łowy… to znaczy w teren!

ROWER ACCENT FREAK CARBON GRX

Freak w wersji z napędem Shimano GRX zyskuje nowe, efektowne malowanie. Wyposażony jest w dwurzędową korbę o niezwykle uniwersalnym układzie 46/30T. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w każdym terenie, zarówno podczas długich wypraw z bagażami, jak i leśnych szaleństw. Całość uzupełniają komponenty Accent, w tym koła z nowej, dedykowanej do gravelu linii TGR.

ROWER ACCENT FURIOUS

„Wściekły” gravel to maszyna stworzona do mocnych i szybkich akcji po szutrach. W tym roku Furious zyskał dwa nowe, odświeżone malowania z motywem pave! Aluminiowa rama i aluminiowo-karbonowy widelec zostały wyposażone w 1-blatowy napęd, który zapewni prostą i niezawodną zmianę biegów. O pewne hamowanie zadbają mechaniczne hamulce SRAM, a całość dopełniają sprawdzone komponenty Accent. Odkrywaj nowe ścieżki i tak po prostu ciesz się wolnością na dwóch kółkach!

ROWER ACCENT FURIOUS PRO

To rower zbudowany na odświeżonej wersji uwielbianej przez jeżdżących po bezdrożach ramy Furious. Zyskała ona sztywne osie, mocowanie hamulca w systemie flat mount oraz w pełni karbonowy widelec. W tej konfiguracji Furious wyposażony jest w gravelowy napęd Shimano GRX 2×10 i hydrauliczne hamulce tej samej grupy. Do tego koła na obręczach Accent TGR z oponami WTB Riddler 45c i można ruszać w nieznane! Rower występuje w dwóch odświeżonych wersjach kolorystycznych – desert pave oraz black pave!