UDANE STARTY ZAWODNIKÓW PELETON W NIEDZIELĘ 13.05.2018 - Peleton

UDANE STARTY ZAWODNIKÓW PELETON W NIEDZIELĘ 13.05.2018

UDANE STARTY ZAWODNIKÓW PELETON W NIEDZIELĘ 13.05.2018

Jacek startował w 6. PKO Półmaraton w Białymstoku osiągając 954 miejsce z czasem 01:51:40. Dystans jaki musieli pokonać zawodnicy to 21,0975 km. A ilość startujących osób to około 4000 osób z 20 krajów więc wynik jest znakomity!! Byli zawodnicy z Bahrajnu, Japonii, Kenii, Stanów Zjednoczonych czy Tanzanii. Jedni podczas biegu kilometrów zmagali się z własnymi słabościami. Inni start potraktowali jako świetną zabawę i pobiegli w różnych przebraniach. Trasa biegu prowadziła ulicami Białegostoku: Zwierzyniecką, Kopernika, Hetmańską, Al. Solidarności, Branickiego Miłosza, Mickiewicza, Legionową, Zwierzyniecką.

Paweł startował w Maratonie Kresowym w Augustowie “W Królewskim Mieście”. W  okolicy nie ma imponujących przewyższeń, ale kilka górek się znalazło. Nie było asfaltu, za to dużo zakrętów i sporo odcinków technicznych, w tym ciekawe single nad jeziorem Sajno. Zawodnicy jechali także brzegami słynnego Kanału Augustowskiego oraz Kanału Bystrego. Cały ten obszar jest położony w w granicach parku krajobrazowego “Puszcza i Jeziora Augustowskie”. Start i meta zlokalizowane były w  Ośrodku Wypoczynkowym “Królowa Woda” nad jeziorem Sajno. Wynik Pawła to 15 miejsce Open, w swojej kategorii M3 zajął 6 miejsce!!

CHŁOPAKI GRATULACJE OD CAŁEJ ZAŁOGI!!

Zdjęcia pochodzą ze strony http://bialystokpolmaraton.pl/ oraz od Leszka Żebrowskiego i Marka Kulikowskiego z Forum Maratonów Kresowych.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.