Kolejny CUBE opuszcza nas sklep! Tym razem jest to Reaction Hybrid HPA SL 500!! - Peleton

Kolejny CUBE opuszcza nas sklep! Tym razem jest to Reaction Hybrid HPA SL 500!!

Kolejny CUBE opuszcza nas sklep! Tym razem jest to Reaction Hybrid HPA SL 500!!

Nic nie łączy łatwości użycia oraz radości jazdy tak jak e-rower górski – a niewiele e-rowerów górskich może się równać z CUBE Reaction Hybrid SL pod kątem ceny i osiągów. Całe doświadczenie posłużyło do stworzenia pięknie dopracowanej ramy, która umożliwia optymalne wykorzystanie napędu Bosch. Jadąc na tym rowerze mamy mimowolnie uśmiechać przez całą trasę 🙂
Sercem i duszą Reaction Hybrid SL jest znakomity napęd Bosch CX, z potężnym akumulatorem 500Wh w standardzie. Z 75Nm momentu obrotowego oraz intuicyjnym interfac’em, otwiera przed nami niezliczone nowe możliwości. Z przodu widelec Rock Shox Recon Silver – ze zwężającą się kolumną kierownicy – zapewnia precyzyjne sterowanie oraz płynne i przewidywalne łagodzenie wstrząsów. Obręcze kół CUBE EX23 z oponami Schwalbe Nooby Nic zapewniają szybkie przyspieszanie oraz przyczepność, podczas gdy potężne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Deore (z tarczami 180mm na obydwu kołach) zapewniają pełną kontrolę nad prędkością. Przełożenie XT 1×11 z szerokozakresową kasetą 11-46 oznacza, że znajdziemy odpowiedni bieg na każdą sytuację.
W roku 2017 REACTION ma schludniejszy wygląd, jeszcze lepsze prowadzenie oraz ułatwiające życie detale, takie jak możliwość ładowania akumulatora bez wyjmowania go z ramy. Jak należało się spodziewać, powszechnie uznawana geometria CUBE Agile Ride cały czas wyznacza standardy w prowadzeniu e-rowerów, dzięki obniżonemu środkowi ciężkości oraz znakomitej mieszance żywotności i stabilności. Zadbane również zostało o wewnętrzne poprowadzenie kabli, aby ochronić je przed uszkodzeniami.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.