MARATON KRESOWY 30.05.2021 WASILKÓW - Peleton

MARATON KRESOWY 30.05.2021 WASILKÓW

RUSZYŁY MARATONY KRESOWE!!

Podobnie jak w latach poprzednich wspieramy Maratony Kresowe organizując start/metę i miasteczko kolarskie, tak abyśmy wszyscy poczuli się jak na na prawdę dużej kolarskiej imprezie, z bardzo fajną koleżeńską można powiedzieć familijną atmosferą.
Ale nie tylko wspieramy organizacyjnie. Nasz team firmowy PELETON, startuje w półmaratonie. To nie tylko rywalizacja sportowa, ale także testowanie rowerów, sprawdzanie naszej wiedzy i pogłębianie jej o nowe doświadczenia, co później możemy przekazać naszym klientom, dobierając im odpowiedni sprzęt.

Maraton Kresowy w Wasilkowie wystartował już po raz ósmy. Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych wyścigów. W Wasilkowie rozpoczął się już 13-ty sezon cyklu MK.

Trasa wyścigu była bardzo urozmaicona. Pierwsza część dystansu prowadziła wzdłuż malowniczej doliny rzeki Supraśl. Na tym odcinku były rozlegle panoramy i piękne widoki. Za Studziankami wjeżdżaliśmy do Puszczy Knyszyńskiej, gdzie nie zabrakło naprawdę fajnych górek, o różnym stopniu nachylenia. Szczególnie, że na trasie Półmaratonu były też zupełnie nowe odcinki, które podniosły poziom trudności i przyjemności z jazdy.  Tradycją trasy stał się przejazd przez ciekawe źródliska.  Stały się one już chyba wizytówką trasy w Wasilkowie. Niezwykłe jest to, że nie są one w dolinie, ale aby się do nich dostać, trzeba jechać pod górę. Po kolejnym odcinku w górę można zobaczyć kolejne rozlewiska…  Całość to bardzo urozmaicona trasa, która zapewniła satysfakcję zarówno pod względem sportowym, jak i krajobrazowym.

Wyniki:

Paweł Piotrowski 9 m-ce Open, 2 m-ce Mężczyźni 40-44 lata
Kamil Sopel 52 m-ce open, 5 m-ce Mężczyźni 19-24 lata
Damian Iłendo 67 m-ce Open, 9 m-ce Mężczyźni 25-34 lata
Adam Ładyński 90 m-ce Open, 15 m-ce Mężczyźni 25-34 lata
Przemek Piotrowski 129 m-ce Open, 27 m-ce Mężczyźni 35-39 lat

Zdjęcia pochodzą z FB Maratonów Kresowych, ich autorem jest Krzysztof Karpiński