ZABAWA NA TRENAŻERZE W PELETONIE BIAŁYSTOK 2020

ZABAWA NA TRENAŻERZE W PELETONIE BIAŁYSTOK 2020

Już od 22 stycznia do 14 lutego zapraszamy wszystkich chętnych do Peletonu na “Zabawę na trenażerze”. Przyjdź, usiądź na rower szosowy, poczuj się jak kolarz zawodowej grupy i ciesz się pokonując wirtualną alpejską trasę.

➡️ Termin: do 14.02.2020
➡️ Gdzie: Peleton ul. Ciołkowskiego 157
➡️ Pierwszeństwo startu mają osoby zarejestrowane na konkretną godzinę
➡️ Trasa szosowa VASARI STAGE dystans 5,58km

  1. ORGANIZACJA

1.1 Zabawa odbędzie się w SALONIE ROWEROWYM przy ulicy Ciołkowskiego 157 w Białymstoku, w dniach od 22.01 do 14.02.2020 roku. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 15.02.2020 godz. 11.00

1.2 Trasa szosowa VASARI STAGE dystans 5,58km

1.3 Pierwszeństwo startu mają osoby zarejestrowane na konkretną godzinę telefonicznie (85 7333881) lub przez FB @peleton.rowery oraz mailowo sklep@peleton.pl

  1. UCZESTNICY

2.1 W zabawie na wirtualnej trasie, prawo startu mają wszyscy chętni, którzy wypełnią KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ i zaakceptują niniejszy regulamin, a stan zdrowia pozwala na zwiększony wysiłek.

2.2 Od uczestników, którzy  nie ukończyli 18 roku życia w chwili startu, wymagane będą dodatkowo oświadczenia i obecność rodzica ewentualnie opiekuna prawnego wyrażającego zgodę na uczestnictwo w ściganiu.

  1. TRENINGI

3.1 Rozgrzewka na Velodrome max 50 okrążeń

3.2 Dozwolone są dwa przejazdy.

  1. KATEGORIE WIEKOWE

Kobiety

  • Do 14 lat (urodzeni do 31.12.2020)
  • 15-16 lat (rocznik 2004-2005)
  • Powyżej 16 lat (rocznik 2003)

Mężczyźni

  • Do 14 lat (urodzeni do 31.12.2020)
  • 15-16 lat (rocznik 2004-2005)
  • Powyżej 16 lat (rocznik 2003)
  1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

5.1 Zapewniamy szatnię do przebrania się w strój sportowy.

5.2 Wszelkie dodatkowe informacje/ komunikaty umieszczone zostaną na stronie internetowej www.peleton.pl i facebook peleton.rowery.

5.3 Za wypadki spowodowane przez zawodniczki i zawodników nie ponosimy odpowiedzialności.

5.4 Organizator nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy pozostawione czy zagubione

KARTA ZGŁOSZENIOWA: KARTA ZGŁOSZENIOWA

Wyniki:

  1. Krystian Kamiński 7:48:20
  2. Piotr Kryński 7:50:14
  3. Dawid Ajvazi 8:01:22
  4. Dawid Bojarczak 8:04:28
  5. Tomek Suhak 8:12:32
  6. Jacek Nasuto 8:17:48
  7. Jakub Cieśluk 8:47:56
  8. Michał Bojarczak 9:00:48
  9. Michał Szustak 9:17:80
  10. Marek Wawrzyniuk 10:05:24
  11. Rafał Nazaruk 10:27:04
  12. Jakub Łukaszewicz 10:51:46