BIKE-EXPO KIELCE 21-23.09.2017 - Peleton

BIKE-EXPO KIELCE 21-23.09.2017

Wielkie spotkanie branży rowerowej

Kielce Bike–Expo po raz ósmy w Targach Kielce

Najnowocześniejszy sprzęt, akcesoria i mnóstwo rynkowych nowości zaprezentują w Kielcach wystawcy z całego świata. VIII Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo, które odbędą się od 21 do 23 września zapowiadają się rekordowo.

Moda na rowery w Polsce wciąż dynamicznie się rozwija. Coraz więcej jest pasjonatów dwóch kółek i amatorów rowerowych nowości. Widać to właśnie po targach rowerowych w Kielcach, które z roku na rok biją rekordy popularności i przyciągają do stolicy Województwa Świętokrzyskiego coraz więcej przedstawicieli branży kolarskiej z całego świata. Podczas najbliższej edycji swoją ofertę zaprezentuje 250 wystawców z 12 krajów, takich jak: Bułgaria, Chiny, Czechy, Finlandia, Holandia, Niemcy, Pakistan, Polska, Słowacja, Tajwan, Wielka Brytania, czy  Włochy. Ekspozycja zajmie 11 tysięcy metrów kwadratowych, czyli wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego.

Biznesowe spotkania i gwiazdy kolarstwa

Kielce Bike-Expo to najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo–Wschodniej dla producentów i dystrybutorów sprzętu rowerowego. Wystawa z roku na rok coraz mocniej zaznacza swoją obecność na mapie europejskich spotkań branżowych. Dwa dni targów mają charakter B2B, natomiast trzeci przeznaczony jest dla miłośników rowerów. W ramach targów prezentowany jest premierowy sprzęt, a ponadto można spotkać tu największe gwiazdy kolarstwa. Swoją obecność w czasie tegorocznej imprezy potwierdziła między innymi zawodniczka Kross Racing Team Maja Włoszczowska – dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB.

Dla każdego coś… rowerowego

W ramach nadchodzących targów zaplanowano wiele atrakcji. Po raz kolejny odbędzie się MARATON KIELCE BIKE EXPO, organizowany przez Grabek Promotion. Pierwszy raz podczas wystawy zaplanowano bieg Kielce Expo Run, a także konferencję  triathlonową TRI BIKE EXPO, której gośćmi będą między innymi: Marcin Konieczny, Kacper Adam, czy aktor Kuba Wesołowski. Zadebiutuje również spotkanie z uczestnikami ekstremalnych wypraw rowerowych, wśród których znajduje się między innymi Valerjan Romanowski – trzykrotny rekordzista Księgi Guinnessa w nieprzerwanej jeździe na rowerze w warunkach ekstremalnej zimy oraz Dorota Chojnowska – dziennikarka i autorka bloga Ale Piękny Świat, która odbyła samotną, rowerową podróż po Iranie.

Ciężko wymienić wszystko, co odbędzie się w ramach nadchodzących targów. Jedno jest pewne – każdy przedstawiciel branży rowerowej i amator rowerowych podróży powinien tu być!

FOTO: https://photos.app.goo.gl/v8X78XbQBPNzhWot2