II EDYCJA ŚCIGANIA NA TRENAŻERZE TACX W PELETONIE

II EDYCJA ŚCIGANIA NA TRENAŻERZE TACX W PELETONIE

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_text]Zapraszamy wszystkich chętnych do zimowego ścigania na trenażerze w Peletonie. Zawody potrwają od 15 grudnia do 31 stycznia 2017. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 2 etapy:

I  etap – trasa szosowa VASARI STAGE dystans 5,58km

termin od 15-12-2016 do 30-12-2016

II etap – trasa MTB BLACK DRAGON TOUR dystans 5,48km

termin od 02-01-2017 do 31-01-2017

Regulamin dostępny pod spodem:

  1. ORGANIZACJA

1.1  ORGANIZATOR

Organizatorem zawodów jest: SKLEP PELETON  15-545 Białystok ul. Ciołkowskiego 157

1.2  MIEJSCE I TERMIN

1.2.1 Zawody odbędą się w dwóch etapach w SALONIE ROWEROWYM organizatora, w dniach od 15-12-2016 do 31-01-2017 roku. Ogłoszenie zwycięzców łącznej klasyfikacji etapów nastąpi 3-02-2017

1.2.2 I  etap – trasa szosowa VASARI STAGE dystans 5,58km

termin od 15-12-2016 do 30-12-2016

II etap – trasa MTB BLACK DRAGON TOUR dystans 5,48km

termin od 02-01-2017 do 31-01-2017

1.2.3 Pierwszeństwo startu mają osoby zarejestrowane na konkretną godzinę telefonicznie (85 7333881) lub mailowo sklep@peleton.pl

  1. UCZESTNICY

2.1 W ściganiu na trenażerze prawo startu mają wszyscy chętni zgodnie z kategoriami, którzy wypełnią KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ i zaakceptują niniejszy regulamin, a stan zdrowia pozwala na zwiększony wysiłek.

2.2 Od uczestników kategorii: uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej, uczniowie klas gimnazjalnych, wymagane będą dodatkowo oświadczenia i obecność rodzica ewentualnie opiekuna prawnego wyrażającego zgodę na uczestnictwo w ściganiu.

2.3 Kategorie

  • uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej

– dziewczyny

– chłopcy

  • uczniowie klas gimnazjalnych

– dziewczyny

– chłopcy

  • dorośli

– kobiety

– mężczyźni

  1. TRENINGI

3.1 Dozwolony jest jeden przejazd treningowy na każdym z etapów rywalizacji

  1. KLASYFIKACJA I ZASADY ŚCIGANIA

4.1 W kategorii dorośli rywalizacja rozgrywana jest w klasyfikacji indywidualnej łącznie z dwóch etapów.

4.2 W kategorii uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej oraz uczniowie klas gimnazjalnych rywalizacja rozgrywana jest w klasyfikacji indywidualnej II etapu.

  1. NAGRODY

W ściganiu  pierwsza trójka najlepszych zawodniczek i zawodników we właściwej kategorii otrzyma medale i nagrody zgodnie z poniższym wykazem. Natomiast każdy uczestnik otrzyma bon rabatowy -5% na zakup akcesorii rowerowych.

Wykaz nagród:

5.1 I miejsce dorośli    – bon rabatowy na zakup roweru -18%

5.2 II miejsce dorośli  – bon rabatowy na zakup roweru -15%

5.3 III miejsce dorośli – bon rabatowy na zakup roweru -13%

5.4 I miejsce uczniowie klas gimnazjalnych – bon rabatowy na zakup roweru  -15% oraz światło MOON SHL06

5.5 II miejsce uczniowie klas gimnazjalnych – bon rabatowy na zakup roweru  -12% oraz światło MOON SHL06

5.5 III miejsce uczniowie klas gimnazjalnych– bon rabatowy na zakup roweru  -9% oraz światło MOON SHL06

5.6 I miejsce uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej – bon rabatowy na zakup roweru -15% , licznik ATECH TU13

5.7 II miejsce uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej – bon rabatowy na zakup roweru  -12% , licznik ATECH TU13

5.8 III miejsce uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej – bon rabatowy na zakup roweru  -9% , licznik ATECH TU13

Promocji nie podlegają rowery przecenione. Wartość otrzymanych bonów nie sumuje się.

  1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

6.1 Organizator zapewnia szatnię do przebrania się w strój sportowy.

6.2 Wszelkie dodatkowe informacje/ komunikaty umieszczone zostaną na stronie internetowej www.peleton.pl i facebook.

6.3 Za wypadki spowodowane przez zawodniczki i zawodników organizator nie ponosi odpowiedzialności.

6.4 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe zaistniałe podczas dojazdu i powrotu z imprezy.

6.5 Organizator nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy pozostawione czy zagubione.

 

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_title size=”2″ content_align=”center” style_type=”single solid” sep_color=”#81d742″ margin_top=”5px” margin_bottom=”5px” class=”” id=””]Karta zgłoszeniowa:[/fusion_title][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”” margin_top=”10px” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

 

Zgłaszam , chęć uczestnictwa w: II EDYCJI ŚCIGANIE W PELETONIE NA TRENAŻERZE TACX BIAŁYSTOK 2016/2017.

* Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w ściganiu na trenażerze**

* Oświadczam, iż stan mojego/dziecka** zdrowia pozwala mi/dziecku** na podjęcie zwiększonego wysiłku fizycznego, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia

Imię i nazwisko uczestnika ……………………………………………………………………….

Imię i nazwisko rodzica (opiekuna prawnego)**……………………………………………

PESEL uczestnika……………………………………………………………………………………

PESEL rodzica (opiekuna prawnego)**………………………………………………………..

Telefon kontaktowy            ……………………………………………………………………….

 

Podpis………………………………………………………..

 

*Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów organizacyjnych, publicznego ogłoszenia wyników i przekazania nagród przez organizatora.

 

Podpis………………………………………………………..

 

Oświadczam, iż wyrażam zgodę(y) na wykorzystanie przez  APG CO sp.j. mojego wizerunku na zamieszczenie zdjęć przedstawiających moją osobę w materiałach marketingowych relacjonujących przebieg II EDYCJI ŚCIGANIA W PELETONIE NA TRENAŻERZE TACX BIAŁYSTOK 2016/2017., w tym w szczególności na stronie internetowej.

 

Podpis………………………………………………………..

 

* Wyrażenie zgody jest warunkiem koniecznym wzięcia udziału w ściganiu.   Złożenie podpisu jest w pełni dobrowolne.

** Jeżeli nie dotyczy to skreślić[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_separator style_type=”single solid” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”#8ed742″ border_size=”3px” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””/][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”” margin_top=”10px” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]Wyniki I etapu:

  1. Grzegorz Kordiukiewicz 7:58:84
  2. Maciej Papiernik 8:06
  3. Marcin Kierdelewicz 8:07:70
  4. Tomek Suhak 8:08:66
  5. Krystian Kalinowski 8:11:52
  6. Mariusz Pietruczuk 8:15
  7. Adam Chorąży 8:16:16
  8. Karol Fiedorczuk 8:19:98
  9. Ryszard Cimoszuk 8:23
  10. Jarosław Ciołko 8:28:02
  11. Michał Bojarczak 8:32:22
  12. Paweł Packiewicz 8:34:44
  13. Dawid Ajvazi 8:37:16
  14. Dariusz Jelski 8:38:10
  15. Michał Bachmura 8:40:54
  16. Kacper Markowski 8:43:46
  17. Piotr Paszko 8:45:75
  18. Sergey Nikulin 8:50:26
  19. Waldemar Sadowski 8:53:78
  20. Jacek Duszyński 8:56:24
  21. Maciej Suchowierski 8:57:44
  22. Kamil Noszczyński 8:59:70
  23. Michał Szustak 9:02:74
  24. Piotr Tomaszewski 9:21:28
  25. Agnieszka Żakowicz 9:27:86
  26. Irena Radwańska 9:37:52
  27. Paweł Paszko 9:49:46
  28. Andrzej Huszcza 9:52:42
  29. Paweł Adamski 10:05:16
  30. Paweł Sokołowski 10:30:30
  31. Robert Olechno 10:43:42
  32. Darek Nos 11:00:68
  33. Emila Seroka 11:03:70

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_separator style_type=”single solid” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”#81d742″ border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””/][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]Wyniki II etapu:

  1. Marcin Łopieński 10:58:98
  2. Grzegorz Kordiukiewicz 10:59:74
  3. Marcin Kierdelewicz 11:00:04
  4. Mariusz Ciełuszecki 11:02:72
  5. Paweł Piotrowski 11:02:80
  6. Mariusz Pietruczuk 11:05:58
  7. Krystian Kalinowski 11:12:32
  8. Piotr Paszko 11:16:10
  9. Karol Fiedorczuk 11:16:74
  10. Tomasz Suhak 11:26:94
  11. Michał Bojarczak 11:38:04
  12. Jarosław Ciołko  11:39:08
  13. Paweł Nowosielski 11:43:36
  14. Dawid Ajvazi 11:44:85
  15. Michał Leżanka 11:45:06
  16. Dariusz Jelski 11:53:52
  17. Kamil Noszczyński 12:04:22
  18. Michał Koszykowski 12:15:36
  19. Paweł Packiewicz 12:18:12
  20. Maciej Suchowierski 12:20:80
  21. Andrzej Huszcza 13:18:50
  22. Agnieszka Żakowicz 13:21:26
  23. Mateusz Leoniuk 13:44:84
  24. Paweł Admski 13:47:56
  25. Robert Hurcewicz 13:53:52
  26. Irena Radwańska 14:24:10
  27. Michał Szustak 14:25:18
  28. Aleksander Milianstsei 14:25:44
  29. Jan Gawryluk 14:35:10
  30. Robert Olechno 14:56:56
  31. Paweł Sokołowski 15:08:04
  32. Przemysław Krassowski 17:00:04
  33. Piotr Maciejuk 17:27:56
  34. Mateusz Jelski 17:53:16

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_2″ last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]

WYNIKI II EDYCJI ŚCIGANIA NA TRENAŻERZE TACX W PELETONIE

31 stycznia zakończyliśmy zmagania w „II edycji ścigania na trenażerze Tacx w Peletonie”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny zaszczyciliście nas tak licznie. Mamy nadzieję, że za rok będzie więcej osób, które zdecydują się na start!

Uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej:

  1. Mateusz Jelski 17:53:16

Uczniowie klas gimnazjalnych:

  1. Michał Koszykowski 12:15:36

Dorośli Kobiety:

  1. Agnieszka Żakowicz 22:50:12
  2. Irena Radwańska 24:27:02

Dorośli Mężczyźni:

  1. Grzegorz Kordiukiewicz 18:58:58
  2. Marcin Kierdelewicz 18:07:74
  3. Mariusz Pietruczuk 19:20:58
  4. Krystian Kalinowski 19:23:84
  5. Tomasz Suhak 19:35:60
  6. Karol Fiedorczuk 19:36:72
  7. Piotr Paszko 20:01:85
  8. Jarosław Ciołko 20:07:10
  9. Michał Bojarczak 20:10:26
  10. Dawid Ajwazi 20:22:01
  11. Dariusz Jelski 20:31:62
  12. Paweł Packiewicz 20:52:56
  13. Kamil Noszczyński 21:03:92
  14. Maciej Suchowierski 21:18:24
  15. Andrzej Huszcza 23:10:92
  16. Michał Szustak 23:27:02
  17. Paweł Adamski 23:52:72
  18. Paweł Sokołowski 25:38:34
  19. Robert Olechno 25:38:98

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

ZOSTAW KOMENTARZ

Your email address will not be published. Required fields are marked *